kontakt@knpolska.pl
Napisz do nas!

Kostka brukowa

Płyta ażurowa

Płyta ażurowa

Dostępne w trzech kolorach: szary, czerwony, grafitowy Wytwarzaną metodą wibroprasowania. Zastosowanie: parkingi, umocowania skarp, nasypów, rowów melioracyjnych, Otwory można wypełnić grysem lub zasiać trawę. Grubość 10 cm, Długość 60 cm, Szerokość 40 cm.
Trylinka

Trylinka

Betonowa płyta drogowa znajduje zastosowanie w budowie placów parkingowych i składowych. Odznaczą się wielką wytrzymałością. Wykorzystywana jest zabezpieczania i wzmacniania nasypów, przyczółków mostów, wiaduktów. Dostępne kolory: Szary, ( inne kolory na zamówienie ) Grubość 14 cm, Bok sześciokąta 20 cm długości.
Kostka brukowa HIT Wenecja

Kostka brukowa HIT Wenezuela

Dostępna w kolorze grafitowym, brązowym oraz szarości mieszanej z grafitem i kolorem piaskowca a w tej odmianie to prawdziwy HIT który dopasuje się do każdej posesji, będzie się dobrze komponowała z każdym otoczeniem i prezentował na parkingu, placach przemysłowych, chodnikach. Grubość 6 cm, ilość metrów na palecie 9,6 m 2. Rozmiary kostek 30x20, 20x20, 20x10, 10x10.
Kostka brukowa Behaton

Kostka brukowa Behaton

Najpopularniejsza i uniwersalna kostka brukowa. Nawierzchnie ułożone z kostki Behaton charakteryzują się dużą wytrzymałością. na obciążenia. Kolory: szary, grafit, czerwony Grubość 8 cm, ilość metrów na palecie 7,7 m 2.
Kostka brukowa Akropol Super

Kostka brukowa Akropol Super

Łatwa w układaniu, wytrzymała kostka o uniwersalnym zastosowaniu. Dostępna w kolorystyce jasnej czerwieni, mocnej czerwieni wpadającej w brąz, jasnej i mocnej szarości wpadającej w grafit. Grubość 6 cm, ilość metrów na palecie 10 m 2.
Kostka brukowa Nostalit Max

Kostka brukowa Nostalit Max

Charakteryzuje ją łatwość układania okręgów, łuków tworzonych z kostki. Szeroka kolorystyka: szarość, szarość mieszana z grafitem, brąz, czerwień, czerwień mieszana, pomarańczy mieszanej, grafitu i bieli. Grubość 6 cm, ilość metrów na palecie 9,6 m 2.
Kostka brukowa Holland

Kostka brukowa Holland

Uniwersalna, łatwa w układaniu na rozległych placach i parkingach. Kolor szary ( inne kolory na zamówienie ) Grubość 6 cm, ilość metrów na palecie 9,6 m 2.

W ofercie również płyty chodnikowe i krawężniki w różnej kolorystyce.

Na wszelkie nasze realizacje pobieramy zaliczkę.

K&N POLSKA

'Kompozyt Nowak'
Grzegorz Nowak

ul. Wschodnia 2
99-150 Grabów

Kontakt

Daszyna, Dąbie, Gostynin, Grabów, Kłodawa, Koło, Krośniewice, Kutno, Lubień Kujawski, Łęczyca, Ozorków, Piątek, Poddębice, Świnice Warckie, Uniejów, Witonia, Zgierz